Domy nad miedwiem
Domy nad miedwiem

OSIEDLE EUROPEJSKIE

Opis osiedla

Osiedle Europejskie położone jest w miejscowości Morzyczyn, w sąsiedztwie jeziora Miedwie oraz parku leśnego w centralnej części województwa zachodniopomorskiego. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia łatwy i szybki dojazd do aglomeracji miejskich (20 minut do centrum Szczecina, 10 minut do centrum Stargardu Szczecińskiego i 2 godziny do Berlina). W okolicy osiedla znajdują się: przedszkole i szkoła, biblioteka, przystanek autobusowy, stadnina koni, restauracje, mini ogrody zoologiczne, place zabaw i inne.
 
Naturalne piękno otaczającej przyrody sprawia, iż Osiedle Europejskie najczęściej wybierane jest przez osoby poszukujące spokoju z dala od wielkomiejskiego zgiełku oraz szukające bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny. Ukształtowanie i powierzchnia otaczającego terenu oraz infrastruktura jeziora Miedwie umożliwiają z kolei zarówno beztrosko spędzone chwile w gronie najbliższych, jak i aktywny wypoczynek: biegi, rowery, windsurfing, katesurfing, kajakarstwo, żeglarstwo, pływanie, nurkowanie, skateboarding czy Nordic Walking.
 
Do największych atrakcji regionu należy oryginalnie zagospodarowany teren przy jednym z najczystszych oraz największych jezior w Polsce. Do Państwa dyspozycji jest między innymi nowo wybudowana promenada o długości 2 kilometrów, molo o długości 150 metrów oraz niepowtarzalny amfiteatr, przypominający swoim kształtem wyłaniający się z wody żagiel.
 
Osiedle Europejskie to nowoczesne i zorganizowane osiedle, które będzie posiadać pełną i funkcjonalną infrastrukturę. Obejmuje ono 278 działek, na których powstanie 276 domów. Wśród nich przewidzieliśmy domy jednorodzinne jednokondygnacyjne, domy jednorodzinne półtorej kondygnacyjne (z użytkowym poddaszem) oraz domy z funkcją dwóch mieszkań (ale bez dylatacji).
 
Pragnąc w jak najwyższym stopniu uprzyjemnić Państwu mieszkanie na osiedlu Europejskim, przewidzieliśmy dodatkowe udogodnienia. Wytypowaliśmy dwie działki pod plac zabaw oraz jedną pod budynke, który będzie wspólnie eksploatowany przez mieszkańców osiedla i przyszły zarząd. Osiedle zostało zaplanowane jako osiedle chronione z bramą wjazdową otwieraną za pomocą pilota lub czytników na kartę. Zakładamy również powstanie kortu tenisowego dostępnego dla mieszkańców, który stanowić będzie niezależną część inwestycji. Poszukujemy inwestora do wykonania tego zadania. 
 
By w pełni uatrakcyjnić Państwu codzienność mieszkania na Osiedlu Europejskim przewidzieliśmy od strony północnej osiedla (wjazdu) budynki, w których parterach będą mieściły się specjalne części usługowo-handlowe. Jest to niezależna część inwestycji, w której zlokalizowane mogą zostać sklepy, gabinety odnowy biologicznej oraz SPA, fryzjer, solarium, sauny oraz inne atrakcje, które w znaczący sposób podwyższa prestiż lokalizacji Osiedla Europejskiego oraz zdecydowanie wpłyną na komfort mieszkania w ramach naszej inwestycji (poszukujemy inwestora do przeprowadzenia tej części inwestycji). 
 
Atutem Osiedla Europejskiego będzie zorganizowanie pełnej infrastruktury osiedla, w tym wykonanie ulic dojazdowych do domów wraz z poboczem i chodnikami. Dla podniesienia walorów estetycznych zostaną nasadzone rośliny ozdobne w pasach zieleni ulic osiedlowych.