Domy nad miedwiem
Domy nad miedwiem

OSIEDLE EUROPEJSKIE

Opis osiedla

Osiedle Europejskie położone jest w miejscowości Morzyczyn, w sąsiedztwie jeziora Miedwie oraz parku leśnego w centralnej części województwa zachodniopomorskiego. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia łatwy i szybki dojazd do aglomeracji miejskich (20 minut do centrum Szczecina, 10 minut do centrum Stargardu Szczecińskiego i 2 godziny do Berlina). W okolicy osiedla znajdują się: przedszkole i szkoła, biblioteka, przystanek autobusowy, stadnina koni, restauracje, mini ogrody zoologiczne, place zabaw i inne.


Naturalne piękno otaczającej przyrody sprawia, iż Osiedle Europejskie najczęściej wybierane jest przez osoby poszukujące spokoju z dala od wielkomiejskiego zgiełku oraz szukające bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny. Ukształtowanie i powierzchnia otaczającego terenu oraz infrastruktura jeziora Miedwie umożliwiają z kolei zarówno beztrosko spędzone chwile w gronie najbliższych, jak i aktywny wypoczynek: biegi, rowery, windsurfing, kitesurfing, kajakarstwo, żeglarstwo, pływanie, nurkowanie, skateboarding czy Nordic Walking.
Do największych atrakcji regionu należy oryginalnie zagospodarowany teren przy jednym z najczystszych oraz największych jezior w Polsce. Do Państwa dyspozycji jest między innymi nowo wybudowana promenada o długości 2 kilometrów, molo o długości 150 metrów oraz niepowtarzalny amfiteatr, przypominający swoim kształtem wyłaniający się z wody żagiel.

Na Osiedlu Europejskim I wyznaczono 127 działek budowlanych przeznaczonych na sprzedaż po 1 sztuce, 10 lub 20 sztuk. Oferta sprzedaży skierowana jest do inwestorów chcących uzyskać wysoki zarobek w pewny i bezpieczny sposób.

Planujemy w pełni uzbroić teren, który stanie się w przyszłości największym i najbezpieczniejszym osiedlem – jedyne takie osiedle w Polsce. Osiedle Europejskie będzie osiedlem zamkniętym, w pełni ogrodzonym, monitorowanym w celu kontrolowania dostępu na teren osiedla.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

ATUTY INWESTYCJI OSIEDLA EUROPEJSKIEGO

1. Świetna Lokalizacja, bliskość dwóch miast, łatwy i bezpieczny dojazd, komunikacja, brak korków. Rozwinięta infrastruktura.
2. Otoczenie natury, niebiesko - zielona okolica, cisza, zdrowy tryb życia. możliwość uprawiania sportów.
3. Bezpieczeństwo -  osiedle zorganizowane, dozorowane, zamknięte i ogrodzone.
4. Szeroki wachlarz oferty, w zakresie różnorodności pow. działek tj. od popularnego metrażu    ok. 500m2, do dużych działek rezydencjonalnych, o pow. ponad 1000m2.
5. Nowoczesna kolorystyka, funkcjonalne, praktyczne i sprawdzone projekty domów, możliwość dopasowania projektów do wymagań Nabywców.
6. Europejskie standardy budownictwa,  oraz wysoka jakość wykorzystywanych materiałów i usług.
7. Fachowa obsługa, ogromne doświadczenie zdobyte na poprzednich inwestycjach budowy osiedli domów wolnostojących.
8. Prawo własności gruntu oraz domu, zorganizowana infrastruktura osiedla.
10. Atrakcyjne ceny działek i domów, domy w cenie mieszkań.
11. Dodatkowe rabaty na wykończenie wnętrza, projekty aranżacji wnętrz, doradztwo wykonawcze.
12. Współpraca z instytucjami finansowymi, obsługa prawna.